Producenci
Kontakt

Cyrus Tomasz Andrzejewski Ziolaioleje.pl

ul.Leszczyńskiego 111/35
85-137 Bydgoszcz
woj.kujawsko-pomorskie

E-mail: sklep@ziolaioleje.pl

Tel: 603 072 621

(zamówienia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach: 7:30 – 14:30)

Zdrowe herbaty ziołowe - mieszanki Melilaven

Często nie dostrzegamy, jakie bogactwo kryje w sobie natura. Nie trzeba daleko szukać, by znaleźć źródło cennych składników odżywczych - wystarczy rozejrzeć się dookoła. Przyroda dostarcza nam wszystko, czego potrzebujemy, w tym ogromny wybór ziół. To właśnie z nich powstają mieszanki Melilaven.

 

Co wyróżnia mieszkanki Melilaven?

To zdrowe herbaty ziołowe, których skład oparty jest na starannie wyselekcjonowanych surowcach zielarskich, bez dodatku sztucznych barwników i aromatów. W mieszankach tych znajdują się możliwe największe kawałki ziół, co pozwala wzmocnić aromat i smak, a przede wszystkim zachować bogactwo cennych składników odżywczych.

Zioła zamknięte są w dużych piramidkach, co pozwala na optymalne przygotowania naparu. Sposób przyrządzania jest bardzo prosty – wystarczy zalać piramidkę ok. 200 ml wrzątku, a następnie pozostawić pod przykrywką na ok. 10 minut.

 

Kiedy pić herbaty ziołowe?

W tym przypadku raczej nie ma ograniczeń i zalecane jest systematyczne picie naparów. Herbaty mają naturalny skład i można je pić profilaktycznie, a także w celu złagodzenia uciążliwych dolegliwości. Melilaven proponuje kompozycje ziół wspomagających trawienie oraz oczyszczanie, a także wykazujące działanie uspokajające. Choć są to naturalne mieszanki ziół pochodzących ze sprawdzonych, ekologicznych upraw, warto zapoznać się dokładnie ze składem. Niektóre zioła mogą bowiem wchodzić w interakcję z pewnymi lekami – w razie wątpliwości zawsze warto skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl