Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Kontakt

Cyrus Tomasz Andrzejewski Ziolaioleje.pl

ul.Leszczyńskiego 111/35
85-137 Bydgoszcz
woj.kujawsko-pomorskie

E-mail: sklep@ziolaioleje.pl

Tel: 603 072 621

(zamówienia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach: 7:30 – 14:30)

Dostępne w ofercie mieszanki ziołowe do picia Melilaven powstają z najwyższej jakości surowców pochodzących z naturalnych polskich upraw oraz zbiorów z ekologicznie czystych rejonów kraju. Kompozycje ziół zostały dobrane tak, aby właściwości poszczególnych składników mogły przyczynić się do utrzymania dobrego samopoczucia i prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Niemniej istotny jest również niepowtarzalny smak i aromat herbatek zachęcający do systematycznego spożywania. W mieszankach Melilaven stosujemy możliwie duże kawałki owoców, które chronią przed stratą cennych składników czynnych, głównie aromatycznych, choć nie tylko. Dbamy również o to, aby herbatki ziołowe stanowiły doskonały dodatek do codziennych posiłków, wzmacniający ich walory smakowe.

Zioła do picia od Melilaven

Proponujemy herbatki Melilaven w kilku odsłonach, które nie tylko świetnie smakują i cudownie pachną, ale mogą także przyczynić się do poprawy samopoczucia. Łagodząca, oczyszczające oraz uspokajające mieszkanki do picia składają się z popularnych polskich zbiorów, których właściwości są doskonale znane, takich jak mięta pieprzowa, majeranek ogrodowy, nagietek lekarski, lipa drobnolistna i inne zarówno powszechne, jak i mniej znane rośliny do picia.

Mieszanki Melilaven warto stosować codzienne, aby urozmaicać smak spożywanych potraw i jednocześnie w pewien sposób przyczyniać się do wzmacniania i poprawy samopoczucia. Zachęcamy do wyboru herbatki odpowiadającej Państwa preferencjom smakowym, a tym potrzebom organizmu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl