Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 603072621

Email.: sklep@ziolaioleje.pl

Do darmowej dostawy: 249,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
O firmie

Produkty HerbaNordPol – Zioła z Pomorza i Świata

 Czy wiesz dlaczego warto kupować produkty właśnie w HerbaNordPol?

-       Jako jedna z nielicznych firm działających na polskim rynku, HerbaNordPol jest producentem, a nie tylko zakładem konfekcjonującym. Ma własny park maszynowy, prowadzi skup ziół i nasion, skrupulatnie je kontroluje. Wszystkie importowane produkty są sprawdzane, a firma nie bazuje tylko na informacjach, które zostały dostarczone przez producentów spoza Unii Europejskiej. Można więc mieć pewność, że sprzedawane produkty są najwyższej jakości i pod stałą kontrolą.

-       Jako druga firma w Polsce HerbaNordPol uzyskała notyfikację w Komisji Europejskiej na nasiona szałwii hiszpańskiej "Chia". To znaczy, że są one bezpieczne, a wiemy to, bo są dokładnie przebadane. Mają też wysoką zawartość kwasów Omega-3

-       Oleje, które produkuje Herbanordpol otrzymały godło "Doceń Polskie". Celem tego programu jest promocja produktów spożywczych wysokiej jakości dostępnych na polskim rynku oraz wspieranie ich wytwórców. Przyznawaniu godła patronuje Ministerstwo Rolnictwa.

-       W zespole pracowników HerbaNordPol pracują młode osoby, ale także takie, które zielarstwem zajmują się od 30 lat. Firma polega więc na doświadczonych pracownikach.

  

 

Skoro HerbaNordPol tyle już ma, czy jest coś, czego nie ma?

- Egzotycznych ekstraktów, które w 99% przypadków pochodzą z Chin i w Polsce nie ma realnej możliwości weryfikacji jakościowej.

-   Najniższych cen, ale za produkty wysokiej jakości warto zapłacić więcej.

-  Opisów wprowadzających w błąd. Opis produktów jest zgodny z wytycznymi Europejskiego Urzędu do Spraw Bezpieczeństw Żywności (EFSA).

-  Wysokich cen za przesyłki oraz długich terminów realizacji zleceń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl